Nemcsak digitális rózsafüzér létezik, hanem elektromos cigaretta, azaz E-JOY is. A parazsat vörös LED helyettesíti, a készülék folyékony nikotint melegít fel és porlaszt belélegezhető cseppekké, a füstöt meleg pára utánozza. Az e-cigi állítólag mindenben kielégíti a dohányzók igényeit és megfelel a dohányzás pszichológiájának. Nem tartalmaz egészségre káros anyagokat (kátrány és egyebek), nem zavarja a környezetet, a nikotinadag csökkentésével segíthet a leszokásban.Kapható több színben, aromával vagy anélkül, 4 erősségben. A forgalmazók számítása szerint a cserélhető nikotonpatronok révén egy doboz cigarettának megfelelő "adag" az E-JOY használatával csak 180 Ft-ba kerül.
Remek találmány, kérdés, hogy a parázsló dohány bűzét imádó szenvedélyesek nem füstölögnek-e miatta.

.jpg)
